O Řeznických potřebách Kučera

Historie

Naše firma Řeznické potřeby s.r.o. (dříve Martin Kučera) je na trhu řeznických nástrojů a potřeb od července roku 2004.

Na počátku své existence jsme úzce spolupracovali s několika tuzemskými firmami, od kterých jsme čerpali cenné informace a zkušenosti pro svou další působnost. V průběhu této spolupráce jsme postupně formovali základní nabídku zboží se snahou zahrnout do svého sortimentu nástroje a pomůcky pro profesionální použití od více výrobců.

kucera-reznicke-potreby_prodejna.jpeg

Současnost

V současné době dodáváme sortiment, který je již nad rámec našeho elektronického katalogu, na němž se aktuálně nacházíte. Naše nabídka se neustále rozrůstá s potřebami našich zákazníků a naší vůlí jim vyhovět. Naše webová prezentace neustále roste. Snažíme se nabídnout jejím prostřednictvím to "NEJ" ze všeho, co jsme schopni nabídnout a prodat.

Velice důležitým faktorem je pro nás kvalita distribuovaného zboží. V průběhu součinnosti s již zmíněnými firmami jsme porovnávali vlastnosti jednotlivých artiklů a selektovali vyhovující od méně vyhovujících a zcela nevhodných. Výsledkem dlouhodobé spolupráce je tak nabídka kvalitního v několika provozech prověřeného zboží, se kterým prodáváme i načerpané zkušenosti.

Cílem našeho konání je dodávat kompletní sortiment nástrojů a potřeb pro zpracování masa malým i velkým zákazníkům a v rámci prodeje poskytovat i další služby spojené s uspokojením těch nejnáročnějších požadavků.

kucera-sidlo-firmy_05_0
kancelář_3
kancelář_2
kancelář_1